Tooted:  TuleohutuskaubadPulberkustuti 6 kg. Ideaalne A,B, ja C klassi tulekahjude kustutamiseks. Saab kaugelt kustutada. Kustutusaeg 20-22 sekundit.Rohkem infot


Pulberkustuti 2 kg
. Ideaalne A,B, ja C klassi tulekahjude kustutamiseks. Saab kaugelt kustutada. Kustutusaeg 12-14 sekundit.Rohkem infot


Pulberkustuti 1 kg
. Ideaalne A,B, ja C klassi tulekahjude kustutamiseks. Saab kaugelt kustutada. Kustutusaeg 6-7 sekundit.Rohkem infot


Tulekustutustekk
Ideaalne abiline kööki, kui põlema on süttinud õli või väiksem köögitehnika. Ei juhi eletrivoolu ning lämmatab tule väga kiiresti.


Rohkem infot
Tulekustutustekk
 Tulekustutustekk on suureks abivahendiks koduses majapidamises juhuks, kui süttib pott, pann või mõni kodutehnikaseade. Teki kasutamine on lihtne ning õigesti toimimise korral summutab see kiiresti põlengu. Samuti saab tekiga kustutada inimese seljas süttinud riideid.
Tulekustutustekk on klaasriidest valmistatud tulekindla materjali tükk. Tekk on varustatud rihmadega, mille abil on võimalik see kiiresti pakendist välja tõmmata.
 Tuletekiga saab kustutada rasvapõlengut pannil, süttinud kodumasinaid või inimest, kellel on süttinud riided. Valikus on kahes suuruses tuletekke: väiksem, 120 x 120 cm ja suurem, 120 x 180 cm.
Väiksem tekk sobib eelkõige kööki, näiteks pannil süttinud rasva kustutamiseks. Selleks tuleb pannil või potis põlev rasv katta tuletekiga, suruda see ettevaatlikult poti või panni servast alla ja siluda läbi tuleteki nõu servi. Tekk peab olema pingul, et takistada täiendava hapniku ligipääsu. Kindlasti tuleks põlev pott või pann kuumalt pliidilt võimalikult kiiresti ära tõsta.
 Suurem tekk sobib näiteks televiisori või inimese kustutamiseks. Inimese kustutamisel peab inimene pikali heitma, seejärel tuleb ta katta tulekustutustekiga ning põlevaid riideid läbi teki patsutada. Elektriseadme kustutamisel peab selle eelnevalt vooluvõrgust välja lülitama.
 Tulekustutustekki tohib kasutada vaid korra, kuna tavainimene ei ole pädev ise hindama, millise kahjustuse on materjal kasutamisel saanud. Kui tuli on tekki kahjustanud, võib selle teistkordsel kasutamisel ise viga saada. Rasvapõlengu puhul on tavaline, et rasv imendub tuleteki pinda ning järgmisel kasutamiskorral võib see süttida ning tekitada suuremat kahju kui kustutatav tulekolle.
 Samuti ei tohi tuletekki pesta, sest masinpesu võib rikkuda riide struktuuri nii, et tekk ei pruugi enam tulekindel olla.
Tulekustuti kontrollRasekeveoki varuosad