Tooted:  Varuosad/ lisaseadmed/ tarvikud

Veermikuosad

Šarniirid, õõtshoovad, roolivardad ja -otsad, stabilisaatorvardad, roolilatid, roolivõimendi pumbad, puksid ja kummidetailid, rattalaagrid, vedrud, amortisaatorid, veljed, rehvid.


Piduriosad

Piduriklotside komplektid nii ketas- kui trummelpiduritele,piduriklotside paigaldustarvikud, pidurikettad ja -trumlid, pidurisuportid, peasilindrid, rattasilindrid, remontkomplektid, pidurivoolikud, piduritrossid


Mootoriosad
Kolvid, kolvirõngad, hülsid, nukkvõllid, plokikaaned, klapid, klapi juhtpuksid ja klapivedrud, nookurid, tõukurid. Plokikaane-, klapikambrikaane-, karteri-, klapisääretihendid, simmerlingtihendid, tihendikomplektid. Hammasrihmad, mootoriketid, pingutus- ja juhtrullid,soon- ja kiilrihmad. Õlipumbad, kütusepumbad, veepumbad, termostaadid. Õli-, õhu-, kütuse- ja salongifiltrid.

Summutid Margikohased ja universaalsed summutid, sportsummutid. Klambrid, tihendid, riputustripid, üleminekud, ühendusotsad.

Elektriosad Lambid, pistikud, pistikupesad, kaablid, releed, lisatuled, töötuled. Süüteküünlad, eelsüüteküünlad, eelsüütereleed,süütejuhtmed, süütejagaja osad, süütepoolid, kommutaatorid, andurid, kaitsmed. Generaatorid, starterid, pendiksid, rihmasidurid, pingeregulaatorid, harjad, laagrid, puksid, rootorid, staatorid, ankrud, dioodsillad, harjasillad.

Jõuülekanne Sidurikomplektid, sidurikettad, sidurikorvid, survelaagrid, hoorattad, veovõllid, püsikiirusliigendid, kardaaniristid, kardaani vahepukid.

Kereosad Kereplekdi, kaitserauad, iluliistud, küljepeeglid, jahutusradiaatorid, soojendusradiaatorid, konditsioneeri radiaatorid, laternad, karterikaitsed, tüüblid ja kinnitusvahendid.
Tulekustuti kontrollRasekeveoki varuosad